Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ переходить на новий номер Служби підтримки клієнтів
17 серпня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ почав перехід на новий телефонний номер Служби підтримки клієнтів +38044 290 7 290. Новий номер вже діє для клієнтів ПУМБ, а також для клієнтів «Ренесанс Кредит».

Завдяки новому номеру банк зможе одночасно обслуговувати більше клієнтів та зменшити час дозвону до оператора. Кількість клієнтів-фізичних осіб ПУМБ збільшилася більш ніж на 50% тільки за останні 12 місяців. Банк впроваджує такі технічні рішення, які дозволять ефективно обслуговувати зростаючу кількість клієнтів. Вартість дзвінків на новий номер визначається і стягується оператором телефонного зв'язку та не залежить від банку.

Крім телефонної лінії, клієнти ПУМБ завжди можуть отримати відповідь фахівця банку в чаті інтернет-банкінгу «ПУМБ online» або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті ПУМБ.

Як і раніше, багато операцій, з приводу яких клієнти звертаються до Служби підтримки, можна виконувати самостійно 24/7 в інтернет-банкінгу «ПУМБ online». Тут можна дізнатися про стан рахунку, замовити випуск нової пластикової карти, встановити ліміт на зняття готівки в банкоматі, відключити або підключити можливість розраховуватися карткою ПУМБ в Інтернет і т.д.

Попередній номер Служби підтримки поки що продовжує діяти, хоча час дозвону до оператора по ньому і вище звичайного. Для зручності наших клієнтів процес переходу триватиме до декількох місяців. ПУМБ продовжить інформувати клієнтів про перехід на новий телефонний номер Служби підтримки клієнтів +38044 290 7 290.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок