Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ почав кредитувати покупців мережі iStudio через брокерський канал продажів
10 серпня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) почав кредитувати покупців магазинів iStudio, офіційного партнера компанії Apple в Україні. У кредит від ПУМБ можна оформити покупку в iStudio на будь-яку суму та без обов'язкового початкового внеску, а також без відсотків на період до 8 місяців. Купити повний спектр техніки Apple – комп'ютери Mac, телефони iPhone, планшеты iPad, плеєри iPod, аудіопродукцію та інші аксесуари, у кредит від ПУМБ можна на сайті istudio.ua і в шести магазинах iStudio у Києві та Львові. У мережі iStudio ПУМБ реалізував у партнерстві з "Таргет Фінанс" механізм кредитування за допомогою брокерського програмного забезпечення без присутності в магазинах фахівця банку.

Через брокерський канал продажів ПУМБ видає товарні кредити в мережах АЛЛО, Ельдорадо, Фокстрот, СOMFY, МOYO і т.д. У 2013 році команда цільового кредитування ПУМБ (під ТМ «Ренесанс Кредит») першою на ринку реалізувала інтеграцію банку з брокерським програмним забезпеченням роздрібної мережі.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок