Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

На 15% більше пенсіонерів стали отримувати пенсію на карти ПУМБ
30 липня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На 15% збільшилася кількість клієнтів, які отримують пенсію та соціальні виплати на карту ПУМБ, за перше півріччя 2015 р. Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) входить до затвердженого Пенсійним фондом України переліку банків, які уповноважені обслуговувати поточні рахунки пенсіонерів та одержувачів допомоги. Щоб почати отримувати пенсію на картку ПУМБ, достатньо одного візиту в банк. Далі ПУМБ сам забезпечує передачу відповідної заяви до Пенсійного фонду України.

Пенсійний фонд України приймає рішення при відбір банків на підставі висновків Національного банку України щодо фінансового стану банків, аналізу їх діяльності з виплати пенсій та грошової допомоги, а також інших показників.

Для пенсій і соціальних виплат в ПУМБ діє окремий пакет «Соціальний», який враховує потреби саме цієї групи клієнтів. Наприклад, до пенсійної картки передбачена додаткова карта для родича, яка оформлюється без додаткових комісій. За допомогою такої карти можна поповнювати рахунок власника соціального пакету або, навпаки, користуватися коштами на цій карті, при цьому пенсіонер сам встановлює ліміти на зняття та поповнення.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок