Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Commerzbank відзначив винятково високу якість платежів ПУМБ
28 липня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) отримав нагороду Commerzbank AG за винятково високу якість комерційних платежів в євро в 2014 році. Щорічно Commerzbank AG підводить підсумки роботи з банками-контрагентами, оцінюючи якість платежів, які вони здійснюють, і ступінь автоматичної обробки операцій в банку-кореспонденті (STP — Straight Through Processing).

Представник банку-кореспондента зазначив, що серед безлічі їх лоро-банків по всьому світу лише одиниці, включно з ПУМБ, мають такий рівень форматування SWIFT-повідомлень, що дозволяє банку-кореспонденту автоматично обробляти платежі на користь одержувачів, скорочуючи таким чином час доставки платежу бенефіціару.

«Якість – ключовий фокус роботи нашого банку. Протягом багатьох років ПУМБ забезпечує високий рівень автоматичної обробки валютних платежів, які надсилають банкам-кореспондентам, що підтверджують численні нагороди за виняткову якість платежів від Deutsche Bank AG, Deutsche Bank Trust Company Americas, VTB Bank (Deutschland) і Commerzbank AG. За таким визнанням стоїть кропітка робота і професіоналізм команди ПУМБ», — зазначив Томаш Вишневський, заступник голови правління, операційний директор ПУМБ.  

FUIB Commerzbank.jpg

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок