Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

У ПУМБ online тепер можна сплатити штрафи ДАІ
21 липня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив сервіс оплати адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху на базі нового платіжного майданчика в ПУМБ online. Також клієнти ПУМБ online можуть оплачувати тут в один клік комунальні послуги, поповнювати мобільний та виконувати інші сервісні платежі, управляти регулярними оплатами, користуватися перевагами шаблонів і календаря платежів, а також автоматичною оплатою послуг.

ПУМБ запустив новий платіжний майданчик для користувачів інтернет-банкінгу ПУМБ online в липні 2015 р. і сьогодні продовжує посилювати його функціональність. Наразі сервіс доступний лише для клієнтів ПУМБ online.

ПУМБ розвиває інтернет-банкінг з 2010 року для зручності та комфорту своїх клієнтів. ПУМБ online стабільно входить в топ-3 найкращих інтернет-банкінгів в Україні - за версією «Ukrainian Banker Awards 2013», у рейтингу «50 провідних банків України 2013» за версією «Коммерсант» в 2014 р., у рейтингу «Фаворити Успіху 2014» в 2015 р. Сьогодні ПУМБ online обслуговує близько 450 000 клієнтів-фізичних осіб.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок