Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Як відкрити депозит онлайн – по кроках пояснює Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ, у ТБ-проекті «Народний банкір»
17 липня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У новому випуску свого ТБ-проекту «Народний банкір» Перший Український Міжнародний Банк пояснює, як швидко відкрити депозит онлайн без відвідування банку. Відповідаючи на питання клієнтки з Маріуполя, Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ, логіниться в інтернет-банкінг ПУМБ online та по кроках розбирає – як відкрити депозит в Інтернет. Цю та інші 2-хвилинні серії «Народного банкіра» дивіться на YouTube каналі ПУМБ: https://www.youtube.com/watch?v=baO-erIXRZI

Проект виходить по вівторках у ранковому ефірі телеканалу «Україна». Раніше «Народний банкір» вже розповідав про податок на прибуток по депозиту, успадкування депозиту, управління коштами за допомогою онлайн-банкінгу, пояснював новий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів» і т. д.

ПУМБ випускає проект «Народний банкір» на національному ТБ з березня 2015 р. Кожен випуск - коротка відповідь «народного банкіра» на фінансове питання реального героя. Допомагає розбиратися з фінансами Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ.

ПУМБ ділиться своїм досвідом з українцями щодня: банк обслуговує 1,5 млн клієнтів-фізичних осіб по всій країні і працює на ринку понад 20 років. Один із небагатьох, ПУМБ успішно пройшов стрес-тестування НБУ, результати якого були опубліковані восени 2014 р.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок