Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

30% виплачених коштів вкладники банку «Київська Русь» розмістили на депозитах у ПУМБ
15 липня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ завершив виплати коштів вкладникам неплатоспроможного банку «Київська Русь» у розмірі близько 58 млн грн.

ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ) завершив виплати гарантованих сум вкладів клієнтам неплатоспроможного ПАТ «Банк «Київська Русь». Загалом ПУМБ виплатив близько 58 млн грн відшкодування. Близько 30% виплачених коштів вкладники банку «Київська Русь» розмістили на депозитах у ПУМБ – строкових, наприклад, «Дохідний», або на депозитах з можливістю поповнення та зняття коштів, зокрема, «Вільний».

Загалом понад 30 тисяч вкладників неплатоспроможних банків з початку 2015 р. отримали у Першому Українському Міжнародному Банку відшкодування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Як один із банків-партнерів ПУМБ раніше проводив виплати клієнтам неплатоспроможних CityCommerce Bank, «Імексбанк», «НАДРА».

ПУМБ був обраний Фондом гарантування вкладів фізичних осіб одним із банків-партнерів з виплати грошових компенсацій вкладникам «Банк «Київська Русь». Банк згідно з рішенням ФГВФО проводив виплати з 17.06.2015 р. по 13.07.2015 р. Кошти можна було отримати по всій Україні у працюючих відділеннях ПУМБ та банку «Ренесанс Кредит», який було приєднано до ПУМБ навесні 2015 р.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок