Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Клієнти ПУМБ стали частіше отримувати грошові перекази з-за кордону
08 липня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У першому півріччі поточного року клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) більше користувались послугою миттєвих грошових переказів без відкриття рахунку за допомогою міжнародних систем грошових переказів Western Union, UNIStream та MoneyGram. Кількість операцій збільшилась на 24% у порівнянні до аналогічного періоду минулого року. Зростання забезпечено в основному за рахунок переказів з-за кордону (приріст 39% порівняно з 1 півріччям 2014 р.). При цьому середня сума переказу знизилась з 512 дол. США до 370 дол. США.

Володимир Білоус, начальник управління розвитку транзакційного бізнесу ПУМБ: «За останній рік попит на послугу миттєвих переказів без відкриття рахунку виріс. Ми пов’язуємо це з тим, що збільшилась кількість трудових мігрантів, що здійснюють перекази в Україну своїм рідним. Як і раніше більша частина переказів відправляється із Росії, США та Італії, однак середня сума переказу зменшилась останнім часом».

Більше дізнатися про послугу миттєвих переказів можна за телефоном 0 800 500 490, на сайті www.pumb.ua або у будь-якому відділені ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок