Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ online тестують у проекті «Банк у твоїй кишені» на жіночому та чоловічому інтернет-порталах tochka.net та mport.ua
30 червня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ online - інтернет-банкінг Першого Українського Міжнародного Банку - тестують у проекті «Банк у твоїй кишені» на жіночому порталі tochka.net і чоловічому інтернет-журналі mport.ua. Герої проекту, журналісти Коля та Аліна, відмовляються від звичних походів до банку та переводять більшість своїх фінансових операцій в онлайн-режим.

У перший тиждень проекту Коля вже тестував ПУМБ online «на тещі» і заощадив 10 гривень, а Аліна відкрила онлайн свій перший депозит з можливістю знімати і вносити гроші без обмежень. Всього журналісти отримають 8 завдань і в блогах розкажуть про свої фінансові пригоди. Хто впорається краще?

Проект доступний на http://mport.ua/pumb_online і на http://tochka.net/pumb_online/ .Щоб стежити за проектом було цікавіше, за репости проекту в facebook організатори розігрують призи. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок