Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

За перший тиждень ПУМБ виплатив 40 млн грн вкладникам банку «Київська Русь»
26 червня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за перший тиждень видачі вкладів клієнтам банку «Київська Русь» виплатив 40 млн грн. При цьому 14 млн грн, що становить 35% від загальної суми виплат, вкладники залишили в ПУМБ, відкривши депозити.

Нагадуємо, що ПУМБ з 17 червня 2015 виплачує гарантовані суми вкладів клієнтам ПАТ «Банк« Київська Русь» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами, термін дії яких закінчився до 31 березня 2015 включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати вкладникам здійснюється в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку (20 березня 2015 року), але не більше 200 000 гривень.

Для вкладників банку «Київська Русь» розроблені депозитні пропозиції, що дозволяють ефективно розпорядитися грошовими коштами, - депозити «Спокійний» і «Вільний», а також депозит "Дохідний" з процентною ставкою до 25 % річних в гривні.

Більш детальну інформацію для вкладників ПАТ «Банк «Київська Русь» про отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ru/fuib-sdisney-wyplaty-transfer-vladyka-of-pjsc-bank-kyivska-rus/

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок