Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ вводить новий строковий депозит «Дохідний» з максимальною ставкою 25%
25 червня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ вводить новий строковий депозит «Дохідний» з максимальною відсотковою ставкою до 25% у національній валюті та до 11% річних в іноземній валюті з поверненням тільки після закінчення терміну його дії.

По новому депозиту «Дохідний» мінімальна сума вкладу – 500 грн, 100 дол. США або 100 євро. Розмістити депозит можна на 1, 3, 6, 9 або 12 місяців. Цей класичний строковий депозит не передбачає часткове зняття, дострокове розірвання або поповнення. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну або щомісяця. Незалежно від форми нарахування доходу, Перший Український гарантовано виплачує відсотки в повному обсязі.

«Дохідний» доповнює існуючу лінійку простих і надійних депозитів ПУМБ під будь-які потреби клієнта – строковий депозит з правом дострокового зняття «Спокійний», депозити з можливістю поповнення «Скарбничка+» і «Накопичувальний», а також гнучкий депозит із правом зняття і поповнення «Вільний» зі ставкою до 17% річних у гривні. Також клієнт може «викроїти» депозит з унікальними параметрами за допомогою «Депозитного конструктора» в ПУМБ online. За всіма цими видами депозитів ПУМБ, раніше укладеними чи новими, клієнт має право на їх дострокове розірвання, як і раніше.

«Близько 90% наших клієнтів перерозміщують свої депозити в ПУМБ. Клієнти переконуються в надійності банку і залишають гроші на довші періоди. Тому ми розробили новий депозит з поверненням тільки після закінчення терміну його дії з максимальною ставкою до 25% річних у гривні. Розмістивши кошти на такому прибутковому депозиті вже на шість місяців, клієнт отримує максимально високий дохід за відсотками в одному з найбільших і надійних банків країни», - зазначає Ярослав Сковрон, директор департаменту по продуктам роздрібного бізнесу Першого Українського Міжнародного Банку.

Оформивши депозит у ПУМБ, клієнт отримує гарантований дохід і збереження своїх коштів у банку, що входить в топ-10 найбільших банків України, який уже понад 20 років неухильно виконує свої зобов'язання перед клієнтами навіть у складні для економіки часи.

Для відкриття депозиту в Першому Українському потрібні паспорт та ІПН. Грошові кошти на депозитний рахунок можуть бути внесені протягом 5 днів після підписання депозитного договору.

Як повідомлялося раніше, незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) ПУМБ на рівні "5" (найвища надійність). Оновлення рейтингу відбулося 24 червня 2015 р.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок