Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ призупинив співпрацю з Moody's
24 червня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) вирішив призупинити співпрацю з рейтинговим агентством "Moody's Investors Service".

"Сьогодні світові ринки капіталу де-факто закриті для українських позичальників і тому кредитні рейтинги міжнародних рейтингових агентств для ПУМБ не мають практичної цінності. У зв’язку з цим ми вирішили тимчасово призупинити співпрацю з "Moody's Investors Service" та направити ресурси, що вивільняться на забезпечення стабільної роботи банку та розвиток сервісів для наших клієнтів. Коли економічна ситуація в країні поліпшиться і з’являться перспективи залучень на міжнародних ринках капіталу, ПУМБ повернеться до питання поновлення ділових відносин з міжнародними рейтинговими агентствами", – відзначив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок