Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – вибір успішних людей
08 червня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Щорічний конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» підбив підсумки рейтингових досліджень з метою визначення найкращих і найулюбленіших серед громадськості товарів та послуг українського ринку. Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) став найкращим серед 23-х інших банків, що взяли участь у дослідженні, і завоював одразу дві премії:

· «Фаворит успішних людей» в номінації «Банк» за послугу персонального обслуговування, і

· «Фаворит експертів» у номінації «Інтернет-банкінг» за сервіс «ПУМБ Online»

Відповідно до методики конкурсу, при визначенні Фаворитів Успіху враховується думка пересічних споживачів, експертів та українських знаменитостей (творчої та ділової еліти). Результати завіряє маркетингова дослідницька компанія InMind і вони проходять ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Конкурс торгових марок «ФАВОРИТИ УСПІХУ» — перший і єдиний в Україні публічний конкурс торгових марок з відкритими рейтингами. Конкурс проводиться щорічно з 2003 року і визначає найкращі і найбільш рекомендовані товари та послуги українського ринку, на основі публічного рейтингу вподобань споживачів, який щорічно складають на порталі FAVOR.com.ua за результатами багаторівневих опитувань громадської думки загальнонаціонального масштабу. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок