![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) презентує Річний звіт за підсумками роботи Банківської Групи ПУМБ у 2014 році згідно міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).
«Минулий рік був особливий для банку. Ми зіткнулися з безліччю непередбачуваних обставин, і в той же час зробили прорив у декількох напрямках бізнесу. Дотримуючись політики прозорості та відкритості, ми запрошуємо наших клієнтів і партнерів ознайомитися з нашим річний звіт, в якому ми підводимо підсумки року, презентуємо наше бачення стратегії розвитку банку, і розповідаємо як ми забезпечуємо надійність і стійкість банку в обставинах, що склались», – сказав Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.
Річний звіт розміщений на корпоративному сайті ПУМБ на трьох мовах в форматі онлайн-презентації, виконаної за допомогою технології HTML5 і доступний для друку в форматі PDF.
«ПУМБ відійшов від традиційного для банків формату подачі річних результатів. Наш звіт – це коротка презентація ключових фактів та цифр, які дозволять читачу за кілька хвилин дізнатись як ми впоралися із викликами минулого року і як бачимо своє майбутнє», – зазначила Лілія Зубарєва, керівник департаменту стратегічного маркетингу ПУМБ.
З повною версією Річного звіту 2014 року можна ознайомитися за посиланням: http://pumb.ua/2014
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок