Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – опора малого та середнього бізнесу в Україні
20 травня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) отримав «Фінансовий Оскар» від газети БІЗНЕС у номінації «Опора малого та середнього бізнесу». На думку авторів премії, в 2014 році найбільш помітним у кредитуванні малого та середнього бізнесу в Україні був саме ПУМБ.

ПУМБ відносний новачок на ринку банківських послуг для малого та середнього бізнесу, але в останні кілька років банк значно просунувся у розвитку цього напрямку. У ПУМБ створено Центр обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу, у відділеннях працюють менеджери по роботі з цими клієнтами, створена окрема лінійка продуктів і послуг для клієнтів сегменту мікро-бізнес. Торік 70% клієнтів ПУМБ малого та середнього бізнесу скористалися послугою факторингу, що дозволило банку стати лідером серед українських банків за обсягами факторингового фінансування. За підсумками року ПУМБ залучив 5 тис. нових клієнтів МСБ, що на 17% збільшило корпоративний клієнтський портфель банку.

«ПУМБ – кращий банк для бізнесу. Це наше бачення і ми робимо все, щоб наш клієнт в цьому переконався. Ми постійно аналізуємо потреби наших клієнтів і пропонуємо їм потрібні рішення. В умовах звуження ринку кредитування, ми запропонували клієнтам доступні безресурні інструменти, що дозволяють вирішити багато бізнес-завдань. Ми запропонували гнучкі депозитні продукти, що дозволяють бізнесу отримувати високий дохід і при цьому вільно розпоряджатися коштами. Ми зацікавлені в успіху наших клієнтів, і тому зробили банк платформою для пошуку партнерів та розвитку», – зазначає Олексій Волчков, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ.

 
best-KOV_0906.JPG
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок