Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ починає виплати коштів вкладникам НАДРА БАНКу
21 квітня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПАТ «ПУМБ» з 21 квітня 2015 року починає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «Комерційний банк «НАДРА» – фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

ПАТ «ПУМБ» здійснює виплати вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «Комерційний банк «НАДРА» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: АР Крим, м. Севастополь, Сумська, Донецька, Миколаївська, Луганська та Закарпатська області.

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився до 6 лютого 2015 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). 

Виплати вкладникам здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення ПАТ «Комерційний банк «НАДРА» до категорії неплатоспроможних та початку виведення неплатоспроможного банку з ринку (6 лютого 2015 року), але не більше 200 тисяч гривень.

«Співпраця з Фондом – це можливість для стабільного банку своєю якісною роботою зміцнювати довіру до національної банківської системи. Лише місяць тому ми так само проводили виплати вкладникам CityCommerce Bank та загалом обробили понад 3600 рахунків клієнтів. 25% виплачених коштів вкладники CityCommerce Bank розмістили на депозитах у Першому Українському. Українці продовжують розміщувати гроші на депозитах у банківські системі та при цьому зважено обирають для вкладу стабільний та стійкий банк», – зазначив Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ.

Відшкодування вкладів буде здійснюватися у період з 21 квітня у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського Міжнародного Банку, включаючи відділення «Ренесанс Кредит», по всій Україні.

Зараз для вкладників «НАДРА» діють пропозиції у ПУМБ – зокрема, депозити «Спокійний» та «Вільний», що дозволяють ефективно розпорядитись коштами з вкладу.

Більш детальну інформацію для вкладників ПАТ «Комерційний банк «НАДРА» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://www.pumb.ua/ua/nadra.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок