Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ отримав міжнародну премію IFM Awards за найкращу якість сервісу
15 квітня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ став лауреатом премії IFM Awards 2014, яка проводиться щорічно виданням International Finance Magazine (Великобритания). Ця премія покликана відзначити досягнення організацій та особистостей, які внесли суттєвий вклад в розвиток фінансової галузі своєї країни, сприяли підвищенню професійних стандартів. ПУМБ отримав премію IFM Awards 2014 в номінації “Best Customer Service Bank – Ukraine 2014”.

«Відповідність очікуванням клієнтів є частиною стратегії ПУМБ та вливає на оцінку ефективності роботи співробітників відділень. Минулого року мали місце багато подій, які ускладнили роботу банківської системи. Однак, незважаючи на всі виклики ми в ПУМБ принципово не знижували своїх стандартів. В результаті нам вдалось не тільки зберегти, але й наростити клієнтську базу», – підкреслив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

ПУМБ одним з перших серед українських банків впровадив стандарти якості обслуговування клієнтів: візуальні стандарти (зовнішній вигляд відділень та їх співробітників, рекламних матеріалів), стандарти поведінки співробітників відділень та Центру обслуговування клієнтів і зараз ведеться активна робота з впровадження стандартів процесів обслуговування.

Впровадивши стандарти, банк контролює їх виконання за допомогою таких інструментів як дослідження «Таємний покупець» і «Таємний дзвінок», вимірює рівень задоволеності та лояльності клієнтів, а також проводить цільові опитування клієнтів по продуктах і послугам. Крім того, створена система управління скаргами клієнтів, яка дозволяє визначити «вузькі місця» в обслуговуванні, на системному рівні вести роботу з персоналом та вдосконалювати процеси.

Клієнт може залишити свій відгук про роботу банку зручним для нього способом: у відділенні, письмово шляхом запису в книзі скарг та пропозицій, за телефоном через Центр обслуговування клієнтів, сайт або соціальні мережі.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок