Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ вважає неправомірним рішення Київського апеляційного господарського суду
24 березня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) оскаржив постанову Київського апеляційного господарського суду про визнання незаконними дій Державної виконавчої служби, а також окремих документів виконавчого провадження по виконанню ухвали господарського суду м. Києва від 26.11.2014 р. про забезпечення позову ПАТ «ПУМБ» до ПрАТ «ТАКО».

"Ми вважаємо рішення Київського апеляційного господарського суду неправомірним. Акт опису й арешту застави, а також її передача на зберігання ПУМБ є чинним документом. Крім того 16 лютого 2015 року заставне майно було повторно описане державним виконавцем і передане на зберігання банку при виконанні ухвали господарського суду Дніпропетровської області. Зерно залишається заарештованим незалежно від подальшої долі виконавчого провадження за ухвалою господарського суду м. Києва ", - прокоментував Костянтин Школяренко, заступник Голови Правління ПУМБ.

Державна виконавча служба була уповноважена господарським судом м. Києва забезпечити позов ПАТ «ПУМБ» до ПрАТ «ТАКО» у майновому спорі щодо стягнення заборгованості в сумі 17 млн. доларів і 7 млн ​​гривень. Заставним майном є зерно на полі поблизу села Паволоч, Попільнянського району, Житомирської області. Правомірність ухвали суду першої інстанції про забезпечення позову була підтверджена в т.ч. Вищим господарським судом України. 

7 березня 2015 року під час чергової спроби ПрАТ «ТАКО» незаконно вивезти арештоване зерно, від вогнепального поранення загинув співробітник охоронної фірми, найнятої банком для охорони заставного майна, а ще 15 отримали поранення.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок