Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ продовжує виплати коштів вкладникам CityCommerce Bank
06 березня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 20 лютого 2015 р. в усіх відділеннях ПУМБ продовжуються виплати гарантованих сум вкладів клієнтам CityCommerce Bank, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

На дату 5 березня 2015 року співробітниками ПУМБ вже оброблено понад 1 900 рахунків клієнтів CityCommerce Bank на загальну суму понад 72 млн грн.

ПУМБ обраний Фондом гарантування вкладів фізичних осіб одним з банків-партнерів з виплати грошових компенсацій вкладникам неплатоспроможного CityCommerce Bank.

ПУМБ здійснює виплати вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з CityCommerce Bank вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Автономна республіка Крим, Донецька, Луганська, Миколаївська, Херсонська область або м. Севастополь.

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився до 23 лютого 2015 р. включно, та за договорами банківського рахунку.

Процес виплат відбувається за попереднім записом за номером контакт-центру (044) 496 88 61.

Більш детальну інформацію для вкладників CityCommerce Bank щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/citycomm/
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок