Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – синонім якості обслуговування для малого та середнього бізнесу
26 лютого 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За результатами незалежного дослідження, проведеного в січні 2015 року компанією MASMI Україна, малий та середній бізнес високо оцінює якість обслуговування в Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ). Індекс задоволеності продуктами і послугами банку клієнтами МСБ склав 74%. У ході дослідження були опитані співробітники і власники більше 120 компаній, 80% яких мають стаж співпраці з ПУМБ від 1 року до 5 років.

«Ми прагнемо бути кращим банком для малого та середнього бізнесу. Для цього ми постійно аналізуємо потреби наших клієнтів, отримуємо від них зворотний зв'язок та в найкоротші терміни реалізуємо необхідні зміни в обслуговуванні, розробляємо нові пропозиції та послуги. Завдяки такому підходу нам вдається забезпечувати високий рівень обслуговування наших клієнтів, незважаючи на 15% приріст клієнтської бази за останній рік», – зазначив Олексій Волчков, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ.

Для компаній малого та середнього бізнесу вирішальну роль у виборі банку зіграли швидкість і якість розрахунково-касового обслуговування, оперативне реагування банку на запити клієнта. Торік ПУМБ оновив пропозиції щодо розрахунково-касового обслуговування з урахуванням масштабу бізнесу клієнтів, споживчого профілю та галузевої належності. Банк повністю переробив процес відкриття розрахункового рахунку, спростивши та прискоривши для клієнта цю процедуру. Також було збільшено кількість персоналу в Центрі обслуговування клієнтів, який відповідає за запити і консультує клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу.

Більш детальну інформацію про стандарти та підходи в обслуговуванні клієнтів ПУМБ можна отримати на корпоративному сайті в розділі «Управління якістю та відносинами з клієнтами».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок