Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ починає виплати коштів вкладникам CityCommerce Bank
19 лютого 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб визнав ПАТ "Перший Український Міжнародний Банк" (ПУМБ) одним з банків-партнерів з виплати грошових компенсацій вкладникам неплатоспроможного ПАТ «Міський комерційний банк» (CityCommerce Bank).

Згідно з цим рішенням з 20 лютого 2015 р. ПУМБ починає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам CityCommerce Bank, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

«Те, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб визнав ПУМБ серед банків-партнерів по виплаті грошових компенсацій свідчить про високу фінансову і операційну надійність та стабільність банку. Ми починаємо виплати вкладникам CityCommerce Bank з найбільш складних регіонів України – східних областей та Криму. Для нас це одночасно є викликом і можливістю в котрий раз підтвердити репутацію надійного банку, який виконує свої зобов’язання та підтримує стабільну роботу банківської системи України», – зазначає Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

ПУМБ здійснює виплати вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з CityCommerce Bank вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Автономна республіка Крим, Донецька, Луганська, Миколаївська, Херсонська область або м. Севастополь.

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився до 21 листопада 2014 року включно, та за договорами банківського рахунку.

Більш детальну інформацію для вкладників CityCommerce Bank щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/citycomm/

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок