Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – в Топ-10 рейтингу життєздатності банків від Forbes
11 лютого 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов в ТОП-10 лідерів Рейтингу життєздатності банків за підсумками 2014 року, який був опублікований виданням Forbes.

Рейтинг від Forbes розрахований на основі даних фінансової звітності банків станом на 1 січня 2015 року. Мета рейтингу – знайти банки з високою внутрішньою здатністю вистояти в період системної нестабільності.

Під час розрахунку рейтингу використовувались кількісні фінансові показники, серед яких – індикатори ліквідності, рентабельності, капіталізації, з урахуванням якісних факторів безперебійності платежів, підтримки акціонерів та ризиків країн їх походження. В рейтингу Forbes взяли участь 32 найбільших банки з першої та другої груп за класифікацією НБУ, крім офіціально неплатоспроможних. Ці фінансові установи контролюють 83% активів банківської системи України.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок