Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ у 2 рази збільшив кількість грошових переказів без відкриття рахунку
29 січня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За 2014 рік клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) здійснили у 2,2 рази більше операцій грошових переказів за допомогою міжнародних систем грошових переказів Western Union, UNIStream, CONTACT та MoneyGram, ніж у 2013 році. При цьому обсяг грошових коштів, здійснених з використанням даних систем переказів, зріс на 76%.

Володимир Білоус, начальник управління розвитку транзакційного бізнесу ПУМБ: «Попит на миттєві грошові перекази без відкриття рахунку зростає кожний рік,  що обумовлено підвищенням довіри клієнтів до цієї послуги. Зростає кількість наших співвітчизників, які  подорожують, працюють чи вчаться закордоном. Щоб покращити якість обслуговування клієнтів, минулого року ми оптимізували ряд внутрішніх бізнес-процесів та змогли скоротити час на надання послуги миттєвих грошових переказів».

Детальніше дізнатися про послугу миттєвих грошових переказів можна за телефоном 0 800 500 490, на  сайті  www.pumb.ua або в будь-якому відділенні ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок