Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – перший за обсягами факторингу серед українських банків
27 січня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За підсумками 2014 року Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) став лідером банківського ринку за обсягами портфелю факторингу з показником 644,8 млн грн. За долею ринку факторингових операцій ПУМБ показав найкращий приріст з початку року, збільшивши свою долю з 8,6% до 23,7%.

При цьому портфель ПУМБ має високу диверсифікацію та на 70% складається з клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу (МСБ), що дозволило ПУМБ закріпити за собою провідні позиції на ринку МСБ.

Андрій Коваль, начальник управління факторингу ПУМБ: «На фоні погіршення економічної ситуації в країні бізнесу життєво важливо мати надійного та гнучкого фінансового партнера. Ми скоротили терміни оформлення факторингу до 5 робочих днів, проактивно працювали з клієнтом, консультуючи його та допомагаючи в оформленні документів. Особливу увагу ми приділили малому й середньому бізнесу. В результаті банк значно покращив свої позиції на ринку, наростивши клієнтську базу більш ніж у 3 рази».

Факторинг – це зручний фінансовий інструмент для компаній, які працюють з підприємствами на умовах відстрочки платежів. Даний інструмент можна застосовувати до поставок не тільки товарів, а й послуг (транспортних, ремонтних та інших).

Факторингове фінансування не потребує залогового забезпечення та гарантує оперативне надання коштів у строк до 5 робочих днів з моменту подання заявки на оформлення факторингу. Замовити послугу факторингу тепер можна онлайн за допомогою сайту ПУМБ: http://pumb.ua/ua/small_business/factoring/

Для оформлення послуги факторингу достатньо надати мінімальний пакет документів – контракт з дебітором та бухгалтерські документи, що підтверджують поставку товару або надання послуг.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок