Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ змінив юридичну адресу на київську
15 січня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Державним реєстратором проведена реєстрація статуту ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ) в новій редакції у зв'язку зі зміною адреси реєстрації. Таким чином, з 12 січня 2015 р. нова адреса місцезнаходження ПУМБ: 04070, Україна,  м. Київ, вул. Андріївська, 4.

«ПУМБ - один з найстаріших банків країни, ровесник незалежної України. Історично ми починали свою діяльність в Донецькому регіоні з обслуговування великих корпоративних підприємств. Через 20 років ПУМБ - великий універсальний банк, представлений по всій Україні. Зміна юридичної адреси банку - це логічний крок у розвитку нашого бізнесу, особливо враховуючи події, що відбуваються на сході країни», - зазначає Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок