Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Нова редакція Правил відкриття та обслуговування поточних рахунків юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ПАТ "ПУМБ"
06 січня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ
Повідомляємо про викладення в новій редакції Правил відкриття та обслуговування поточних рахунків юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК», що застосовуються до правовідносин з відкриття та обслуговування поточних рахунків.

Правила затверджені 09.12.2014 року, та оприлюднені на Сайті Банку 29.12.2014 року, набирають чинності у наступному порядку:
  • з 29.12.2014 року – для Клієнтів, які вперше укладають Договір, з використанням Правил,
  • з 19.01.2015 року – для Клієнтів, які вже мають укладений раніше Договір, з використанням Правил.

Нова редакція Правил застосовуються до правовідносин з відкриття та обслуговування поточних рахунків, в т.ч. рахунків за спеціальними режимами їх використання, що відкриваються у випадках, передбачених законами України та актами Кабінету Міністрів України, та рахунків, операції за якими можуть здійснюватися з використанням електронних платіжних засобів (корпоративні карткові рахунки та відповідні банківські платіжні картки).

Ознайомитись з новою редакцією правил можна за посиланням
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок