Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ почав продаж кредиту готівкою
26 листопада 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) повідомляє про запуск нового продукту «Кредит готівкою» спільно з банком «Ренесанс Кредит».

Відтепер ви можете оформити кредит готівкою в розмірі до 35 тис. грн без застави та поруки в будь-якому з 218 відділень ПУМБ або банку «Ренесанс Кредит» по всій Україні. Термін кредитування - до 36 місяців.

«Запуск нового кредитного продукту в мережі відділень ПУМБ спільно з банком «Ренесанс Кредит» - важливий крок у створенні об'єднаного банку і надає додаткові переваги нашим клієнтам. В першу чергу - це можливість швидко оформити кредит готівкою в одному з 218 відділень, як банку ПУМБ так і «Ренесанс Кредит» під будь-які цілі без застави та поруки », - зазначає Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ, керівник роздрібного напрямку Банківської групи ПУМБ.
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок