Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ збільшив портфель роздрібних депозитів на 123 млн грн
24 листопада 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) повідомляє про те, що приріст роздрібного портфеля депозитів у гривні в жовтні 2014 склав 123 млн грн або 3,7% до початку місяця. При цьому кількість нових депозитних клієнтів у вересні та жовтні 2014 р. зросла на 1500 осіб.

«Успіхи банку обумовлені якісною депозитною кампанією, злагодженими діями менеджерів відділень банку та підрозділів перехресних продажів, які всі разом допомогли досягти цього результату. Хочу особливо підкреслити популярність депозиту «Спокійний», який ПУМБ запропонував цієї осені. Цей депозит був розроблений з максимальним урахуванням поточних потреб клієнтів, які в непростій ситуації не ризикують надовго розлучатися з грошима. Таким клієнтам ми пропонуємо розмістити кошти на депозит терміном всього на 3 місяці, і при цьому отримати високий дохід за відсотками», - зазначає Аркадій Шидер, заступник керівника департаменту кредитування та депозитів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Нагадаємо, що в серпні ПУМБ представив ринку новий депозит «Спокійний» з максимальною прибутковістю 24% річних у гривні, 11% у доларах США та 10% в євро терміном від 3-х місяців. Отримувати відсотки за депозитом можна як наприкінці терміну, так і щомісяця за бажанням клієнта. Незалежно від форми нарахування доходу, банк гарантовано виплачує відсотки в повному обсязі.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок