Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Процесинговий центр ПУМБ розширює спектр послуг
22 жовтня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив нову послугу - зручне і швидке зарахування грошових коштів на карту клієнтів ПУМБ і банків-партнерів в рамках сервісу міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide - MoneySend.

Нова послуга від ПУМБ дозволяє відображати суму переказу на рахунку клієнта безпосередньо за фактом отримання заявки на виконання переказу (кредитування рахунка), а не через декілька днів після проведення розрахунків з міжнародною платіжною системою.

MoneySend - це зручний і швидкий спосіб переказу готівкових коштів на карту MasterCard. Щоб скористатися даною послугою, достатньо знати лише номер картки отримувача коштів. Зарахування коштів на карту відбувається протягом декількох хвилин.

Подібна послуга вже була раніше реалізована банком по картах Visa - Visa Direct.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок