Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – один з 5 найбільших банків, який успішно пройшов обстеження в рамках програми stand-by МВФ
08 жовтня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) повідомляє про позитивні результати стрес-тесту в рамках діагностичного обстеження банку відповідно до програми stand-by МВФ. За підсумками діагностичного обстеження необхідності в докапіталізації ПАТ «ПУМБ» не виявлено.

Таким чином ПУМБ став одним з 5 найбільших банків України, який успішно пройшли стрес-тест, що проводився НБУ літом 2014 р.
«Частиною нашої політики було підтримання високого надлишкового капіталу, а також грамотне управління кредитним портфелем. Результатом такої політики стало те, що банк, навіть в нестабільній ситуації, що склалась, зберігає свою стійкість. І aудиторський звіт, який ми отримали за результатами стрес-тестування, вкотре це підтверджує», - зазначає Сергій Черненко, голова правління ПУМБ. 

Даний стрес-тест був спрямований на оцінку якості активів, достатності регулятивного капіталу, капіталу першого рівня та визначення необхідних розмірів докапіталізації банку до кінця 2016 року. 

Стрес-тест проводився за даними макроекономічних прогнозів, наданих НБУ для базового і песимістичного сценаріїв розвитку економічного середовища України до 2016 року включно. 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок