Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Підсумки роботи Гуманітарного штабу «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова за місяць
07 жовтня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

6 серпня при фонді Ріната Ахметова почав працювати Гуманітарний штаб «Допоможемо», створений із метою надання максимальної допомоги всім жителям Донецької та Луганської областей, які постраждали внаслідок військових дій. Штаб об’єднує ресурси всіх бізнесів Групи СКМ, ФК «Шахтар» і благодійного Фонду Ріната Ахметова, який ще з травня 2014 року займається евакуацією й тимчасовим розміщенням людей із зони АТО. Основні напрями роботи штабу — евакуація та тимчасове розміщення вимушених переселенців; надання гуманітарної й адресної допомоги.

За місяць роботи Штаб евакуював 15 тисяч осіб. Всього ж фондом і Штабом у безпечні місця на території України було вивезено 26 393 осіб. Гуманітарний штаб допоміг із тимчасовим розміщенням 6 231 особі — зараз вони перебувають у безпечних регіонах Донецької області, а також у Запорізькій, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській та Одеській областях. У міста Донбасу доставлено 202 903 набори гуманітарної допомоги в межах першого ешелону Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова.

Олена Петряєва, заступник голови — директор департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації: «Рінат Ахметов відправляє до Донецької та Луганської областей 10 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Це найбільший гуманітарний вантаж для Донбасу — удвічі більший, ніж сумарний обсяг гуманітарної допомоги, наданої Україною, Росією, міжнародними організаціями та волонтерами. Важливо, що крім продуктів і предметів гігієни, це також дитяче харчування й ліки для дитячих відділень лікувальних установ Донецька».

При Гуманітарному штабі цілодобово працює безкоштовна гаряча лінія 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти [email protected]. Щодня оператори кол-центру обробляють до 1000 дзвінків. Більшість із них стосується питань гуманітарної допомоги та евакуації.

Координаційний інформаційний центр

Гуманітарного штабу «Допоможемо»

                                                                                                                                                                                                               +38 044 502 52 12
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок