Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ забезпечує повноцінну роботу відділень на території, підконтрольній українській владі
22 вересня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) гарантує виконання своїх зобов'язань, у тому числі щодо збереження стандартного режиму роботи і проведення всіх типів операцій у відділеннях банку, що знаходиться на території, підконтрольній українській владі для всіх своїх клієнтів, незалежно від місця їх реєстрації.

З 26 травня 2014 р. і по теперішній час ПУМБ проводить всі платежі в національній валюті безпосередньо через Головне управління НБУ в м. Київ. Враховуючи, що всі підрозділи ПУМБ знаходяться на єдиному коді банку (МФО), це гарантує своєчасне і якісне проведення всіх розрахункових операцій клієнтів ПУМБ.

Платежі в іноземній валюті проводяться в стандартному режимі через кореспондентські рахунки ПУМБ в іноземних банках-кореспондентах, і їх проведення також не залежить від територіального розміщення підрозділів банку і клієнтів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок