Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – банк-еквайєр з найнижчим рівнем опротестованих транзакцій за версією Visa
22 вересня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) визнано компанією Visa банком з найнижчим рівнем опротестованих транзакцій в регіоні CEMEA (Центральна та Східна Європа, Близький Схід та Африка) за результатами аналізу операцій за 2013 р.

ПУМБ нагороджено в номінації Lowest Non-Fraud Chargeback Rate (найнижчий рівень оскаржених не шахрайських операцій) в рамках щорічного оцінювання Service Quality Performance Awards - Acquirer (Нагорода за рівень якості сервісу – банк-еквайєр), яке проводить компанія Visa. Лідерство у рейтингу – гідна оцінка якісної роботи процесингового центру банку, що забезпечує найвищий рівень ефективності обробки операцій в торгівельно-сервісних підприємствах, що обслуговуються у ПУМБ та банками-партнерами.

«Лідерські позиції в рейтингу Visa підтверджують високу якість, рівень доступності та надійності ПУМБ. Це здебільшого результат якісної роботи нашого процесингового центру, який забезпечує відповідність вимогам правил міжнародних платіжних систем, операційну ефективність і найвищий рівень доступності сервісу при обробці транзакцій за платіжними картами в POS-терминалах та банкоматах ПУМБ і банків-партнерів, підключених до процесингового центру ПУМБ. Завдяки цьому рівень операційних витрат банку та його партнерів на супровід операцій є значно нижчим, ніж на ринку», - підкреслює Томаш Вишневський, заступник голови правління ПУМБ з операційної роботи.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок