Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Новий депозит «Спокійний» від ПУМБ
02 вересня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розробив новий депозит «Спокійний» з максимальною прибутковістю 24% річних в гривнях, 11% в доларах США і 10% в євро.

Депозит «Спокійний» є терміновим вкладом з широким вибором валюти і термінів вкладу: 1,3,6,9,12,18 місяців. Мінімальна сума вкладу - 500 гривень, 100 доларів США та 100 євро. Отримувати відсотки по депозиту можна як наприкінці терміну, так і щомісяця за бажанням клієнта - незалежно від форми нарахування доходу, банк гарантовано виплачує відсотки в повному обсязі.

Головною особливістю даного депозиту є єдина процентна ставка при розміщенні депозиту терміном на 3 місяці: 24% річних в гривні, 11% річних в доларах США та 10% річних в євро незалежно від суми вкладу і категорії клієнта.

Оформивши депозит в ПУМБ, клієнт отримує гарантований дохід і збереження своїх коштів в банку, що входить в топ-10 найбільших банків України, який вже більше 20 років неухильно виконує свої зобов'язання перед клієнтами навіть у найскладніші для економіки часи.

«Розуміючи, що в поточній ситуації, коли вкладники не ризикують надовго розлучатися з грошима, але при цьому побоюються зберігати гроші вдома, ПУМБ розробив максимально зручний та вигідний для клієнтів продукт - депозит «Спокійний». Розмістивши кошти всього на 3 місяці, ви отримуєте максимально високий дохід за відсотками в одному з найбільших і найнадійніших банків країни», - відзначає Аркадій Шидер, заступник керівника департаменту кредитування і депозитів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Депозит «Спокійний» може бути оформлений за фактичної відсутності грошових коштів у клієнта в момент підписання договору. В такому випадку клієнту необхідно в дату підписання договору, або в наступні 5 днів перерахувати на картковий рахунок в ПУМБ необхідну суму. Ці кошти автоматично надходять на депозитний рахунок. Після цього депозитний договір набуває чинності.

Оформивши депозит від ПУМБ, клієнт автоматично отримує доступ до інтернет-банкінгу «ПУМБ online», який дозволяє керувати своїм вкладом цілодобово 7 днів на тиждень, не відвідуючи відділення банку.

За бажанням клієнта також можливе автоматичне продовження депозиту «Спокійний» на новий термін.

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+

Зворотний зв'язок