Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ пропонує корпоративним клієнтам новий спосіб підвищення прибутковості ресурсів
17 липня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Для корпоративних клієнтів Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив новий продукт з нарахування відсотків на стабільний залишок по поточних рахунках. Завдяки відсутності блокувань і незнижуваних залишків послуга ніяк не обмежує поточну діяльність клієнтів та використання коштів з рахунку.

«Для клієнтів ключовою перевагою даного продукту є можливість отримувати дохід по залишках на поточному рахунку на рівні ставок строкового депозиту. При цьому зберігається вільний доступ до коштів і відсутня необхідність підтримувати певний залишок на рахунку, − коментує переваги нового продукту Антон Гурбан, начальник управління транзакційних послуг ПУМБ. − Крім того, клієнти зможуть скоротити операційні та адміністративні витрати з оформлення депозитних договорів та супроводу депозитних операцій».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок