Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Економне літо з програмою лояльності «Star Club»
03 липня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Всі партнери «Star Club» від Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) надають вигідні знижки на покупки/послуги клієнтам, які використовують при розрахунках платіжну картку ПУМБ або «Ренесанс Кредит».

Кількість партнерів «Star Club» постійно збільшується і в червні до програми лояльності приєдналися ще більше, ніж 100 торгових точок-партнерів з різних сфер бізнесу.

Партнерами «Star Club» виступають страхові и туристичні компанії, сервісні та виробничі підприємства, аптеки, кафе, ресторани, АЗС, готелі, магазини одягу і взуття, ювелірних виробів, електроніки і мобільних пристроїв, продуктів харчування та багато інших.

Серед нових партнерів програми лояльності:

· Мережа автомийних комплексів «Авіс 2012», сайт avis2012.kiev.ua (знижка 5%).

Повний перелік партнерів шукайте на сайті програми – star-club.com.ua.

Приємного та економного літа з ПУМБ і «Star Club»!

Довідка

«Star Club» − це програма лояльності, в якій учасники отримують миттєві знижки при розрахунках за товари або послуги за допомогою платіжної картки. Для участі в програмі достатньо мати будь-яку платіжну картку від Першого Українського або банку «Ренесанс Кредит». Знижки надаються у торгових точках партнерів програми, де розміщений логотип «Star Club».

Повний перелік партнерів знаходиться на сайті www.star-club.com.ua

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок