Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ: Вдосконалення процесу оформлення депозитів для фізичних осіб
25 червня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ


Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) повідомляє про удосконалення процесу відкриття депозитів фізичних осіб.  

 Відтепер депозитний договір може бути укладений при фактичній відсутності грошових коштів у клієнта в момент підписання договору. У такому випадку клієнту необхідно на дату підписання договору, або в наступні 5 днів, перерахувати на картковий рахунок в ПУМБ необхідну суму. Ці кошти автоматично надходять на депозитний рахунок. Після цього депозитний договір набуває чинності. Якщо протягом зазначеного строку вказана ​​в договорі сума не надходить на рахунок, договір автоматично анулюється.  

 «Оформивши депозит від ПУМБ, ви отримуєте можливість укласти депозитний договір без фактичної наявності грошей в момент підписання договору. Також клієнт  може управляти своїм вкладом щодня 24 години на добу через інтернет-сервіс «ПУМБ online», не відвідуючи відділення банку. Це значно економить час наших клієнтів і робить управління власними фінансами більш зручним, прозорим і ефективним», - зазначає Аркадій Шидер, заступник керівника департаменту кредитування і депозитів роздрібного бізнесу ПУМБ.

 
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок