Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ розширює свою присутність в східних регіонах України
12 травня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), йдучи назустріч побажанням клієнтів, відкрив нове відділення в м. Ровеньки Луганської області. Нове відділення розпочинає обслуговування клієнтів з 12 травня 2014 р.

Відділення ПУМБ в місті Ровеньки відповідає сучасним вимогам дизайну і функціональності, пропонує широкий спектр банківських послуг. У зоні інтернет-банкінгу «ПУМБ online» клієнт може самостійно здійснити будь-які операції за своїм рахунком або отримати консультацію у менеджера щодо роботи сервісу «ПУМБ online». Відділення оснащене зовнішнім цілодобовим банкоматом для оплати платежів і зняття готівки. Зона касового обслуговування забезпечує конфіденційність проведення операцій з готівкою.

«ПУМБ завжди йде назустріч побажанням своїх клієнтів і прагне забезпечити максимальну доступність банківських послуг на території всієї України. Нове відділення в Ровеньках дозволить жителям міста максимально швидко і комфортно отримати доступ до професійного сервісу і найбільш передових банківських продуктів. Двері нового відділення ПУМБ відкриті для всіх жителів і гостей міста», - підкреслила Наталія Косенко, заступник голови правління з розвитку мережі ПУМБ.

Адреса нового відділення ПУМБ - 94700, Луганська обл., м. Ровеньки, вул. Леніна, 82.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок