Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Повідомлення про затвердження нової редакції Тарифів Першого Українського на обслуговування фізичних осіб
08 травня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, з 09.06.2014 року набуває чинності нова редакція Тарифів Першого Українського на обслуговування фізичних осіб, а також умов надання та обслуговування кредитних карток (Додаток № 3 "Умови надання та обслуговування «Кредитної картки з пільговим періодом»" і Додаток № 4 "Умови надання та обслуговування «Кредитної картки з пільговим періодом і сервісом оформлення покупок «В розстрочку»", Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб). 

Ознайомитися з нею можна за цим посиланням.

Ознайомитися з новою версією Додатку № 3 "Умови надання та обслуговування «Кредитної картки з пільговим періодом»" і Додатку № 4 "Умови надання та обслуговування «Кредитної картки з пільговим періодом і сервісом оформлення покупок «В розстрочку»", Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб можна за цим посиланням.


При наявності додаткових питань звертайтеся, будь ласка, до працівників відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень можна переглянути за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: 

  • 0800500490 цілодобово і безкоштовно в межах України зі стаціонарних і мобільних телефонів , 
  • +380623324900 - для міжнародних дзвінків , 
  • 490 - за тарифами мобільних операторів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок