Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Програма лояльності «Star Club» включає 1800 торгових точок партнерів
07 травня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Програма лояльності «Star Club» від Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) спеціально створена для власників платіжних карток ПУМБ і «Ренесанс Кредит». Кількість партнерів «Star Club» постійно зростає і в квітні до неї приєдналися ще 50 торгових точок партнерів з різних сфер бізнесу.

На сьогоднішній день «Star Club» нараховує 1800 торгових точок по всій Україні. Партнерами «Star Club» виступають страхові и туристичні компанії, сервісні та виробничі підприємства, аптеки, кафе, ресторани, АЗС, готелі, магазини одягу і взуття, ювелірних виробів, електроніки і мобільних пристроїв, продуктів харчування та багато інших.

Всі партнери «Star Club» надають вигідні знижки на покупки клієнтам, які використовують при розрахунку картку ПУМБ або «Ренесанс Кредит».

Потіште ваших рідних і близьких приємними сюрпризами на травневі свята, економлячи при цьому кошти!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок