Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ - кращий банк України за рівнем обслуговування клієнтів в 2013 році
17 квітня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) визнаний клієнтами банку - читачами порталу Banki.ua - кращим банком України за рівнем обслуговування та якості послуг.

Народний рейтинг банків України на порталі Banki.ua - єдина платформа для оцінки діяльності фінансових установ України. Клієнти банків, користуючись п'ятибальною шкалою, оцінюють якість наданого обслуговування. Крім оцінки, клієнт залишає детальний коментар, в якому пояснює, чому саме таким чином оцінює роботу банку.

У другому півріччі 2013 року ПУМБ постійно займав перші позиції в Народному рейтингу банків. У позитивних відгуках, залишених протягом 2013 року, клієнти описували якість обслуговування в різних точках взаємодії з банком - відділеннях і call-центрі ПУМБ. Більшість цих клієнтів співпрацює з Першим Українським вже протягом 3-8 років, вони встигли повністю переконатися в надійності обраної фінансової установи.

Клієнти відзначають, що при оформленні нового банківського продукту менеджери ПУМБ дуже детально пояснюють умови договору, а у разі виникнення певних труднощів служба підтримки оперативно їх усуває. ПУМБ працює з кожним відкликанням та скаргою індивідуально, уникаючи стандартних шаблонів: у відповідях чітко вказуються причини виникнення ситуацій та способи виходу з них.

Наталія Шматько, начальник управління якості обслуговування ПУМБ: «Для Першого Українського якісний сервіс - один з пріоритетів, реалізація якого дозволить стати банком першого вибору для клієнтів. У нашому банку збираються і обробляються всі види звернень клієнтів - скарги, пропозиції та подяки. Почувши клієнта, Перший Український оперативно і якісно реагує, проводить заходи з метою поліпшення процесів, продуктів, комунікації та обслуговування. Ми прагнемо, щоб після контакту з нашим банком, клієнт із задоволенням рекомендував нас своїм знайомим і друзям».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок