Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ став лідером у кількох номінаціях медіа-рейтингу «МедіаВершки»
07 березня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зайняв лідируючі позиції в декількох номінаціях рейтингу «МедіаВершки» за підсумками 2013 року.

Зокрема голова правління ПУМБ Сергій Черненко був визнаний як найбільш представлений в ЗМІ голова банку і отримав почесні звання «Медіаестет» і «Медіагигант» в номінації «Бізнес».

Також ПУМБ зайняв лідируючі позиції по якості, представленої в ЗМІ інформації в номінаціях «Бізнес» та «Автокредитування». Крім цього банк був визнаний «Медіаестетом» і «Медіагигантом» в номінації «Внутрішні комунікації», що відображає високу якість інформації і широку представленість у ЗМІ.

Крім цього, ПУМБ увійшов до ТОП-3 банків України за кількістю згадувань у соціальних мережах, а також був визнаний лідером за якістю та кількістю згадувань у соціальних мережах в розділах «Депозити» і «Акції».

Дослідження медійної діяльності банків проводиться компанією NOKsfishes в рамках щорічного проекту "МедіаВершкі" серед банків та інвестиційних компаній за такими показниками, як резонанс, його кількість і якість.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок