Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Перший Український розширює свою присутність в Україні
14 лютого 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), йдучи назустріч побажанням клієнтів, відкрив нове відділення в місті Южне Одеської області. Церемонія урочистого відкриття відбулася 14 лютого.

Відділення ПУМБ в місті Южне відповідає сучасним вимогам дизайну і функціональності, пропонує широкий спектр банківських послуг. У зоні інтернет-банкінгу «ПУМБ online» клієнт може самостійно здійснити будь-які операції по своєму рахунку або отримати консультацію у менеджера по роботі сервісу «ПУМБ online». Відділення обладнане зовнішнім цілодобовим банкоматом для оплати платежів і зняття готівки. Є зручна зона очікування і затишна переговорна кімната.

«Нове відділення в Южному обладнане відповідно до потреб клієнтів в отриманні якісного та професійного сервісу. Сподіваємося, що жителі Южного оцінять відділення ПУМБ гідно і стануть нашими постійними клієнтами», - підкреслює Наталія Косенко, заступник голови правління з розвитку мережі ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок