Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

На футбольний матч з «ПУМБ online»
31 січня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) надає клієнтам інтернет-банкінгу «ПУМБ online» можливість бронювання та викупу квитків на матч «Шахтар» − «Вікторія». Матч 1/16 Ліги Європи між футбольним клубом «Шахтар» та чеською командою «Вікторія» відбудеться 27 лютого в Донецьку на стадіоні «Донбас Арена».

Сервіс купівлі квитків дозволяє вибрати матч, сектор стадіону та місце. Всі заброньовані квитки зберігаються і їх можна роздрукувати у будь-який момент. Міняти ці квитки в касах стадіону немає необхідності, оскільки на них присутній штрих-код, який сканується при вході на стадіон.

Сервіс інтернет-банкінгу «ПУМБ online» надає своїм користувачам широкі можливості з управління власними фінансами: перегляд балансу рахунку та історії операцій, погашення кредитів, оплата рахунків на комунальні послуги, мобільний зв'язок, оплата рахунків за реквізитами, замовлення карт, блокування карт, встановлення лімітів на операції в інтернеті.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок