Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ увійшов до числа лідерів з точки зору відкритості для інвесторів
24 січня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов до числа компаній-лідерів, чий корпоративний веб-сайт визнаний кращим в Україні з точки зору відкритості для інвесторів. До таких результатів прийшла в ході свого дослідження «IR-Онлайн в Україні» інвестиційна компанія Concorde Capital, присудивши ПУМБ максимальну оцінку Exemplary.

Також корпоративний сайт ПУМБ був визнаний кращим серед банків України і відзначений як єдиний, який пропонує користувачам три повноцінні мовні версії - українську, російську та англійську. З 2010 року ПУМБ щорічно удостоюється визнання та вищих оцінок ключових учасників ринку в різних номінаціях в частині впровадження стандартів та принципів корпоративного управління, розкриття інформації, прозорості, проактивності та комунікаційної політики.

«Визнання і високі оцінки є кращою демонстрацією того, яку увагу ПУМБ приділяє інвесторам, аналітикам, бізнес-партнерам. Ми переконані, що системна і безперервна реалізація IR-політики приносить відчутні дивіденди як інвесторам, так і акціонеру. При цьому, віддача від реалізації успішної IR-політики значно вища, ніж вкладені в неї ресурси», - зазначає начальник управління міжнародного фінансування та структурування транзакцій ПУМБ Сергій Зубро.

Дослідження «IR-Онлайн в Україні» присвячене аналізу веб-сайтів українських компаній-емітентів цінних паперів. Метою дослідження є популяризація кращих практик IR через веб-сайти компаній в Україні на прикладі зразкових копаній. Також дослідження покликане акцентувати увагу емітентів на важливість задоволення потреб інвесторів у наданні всієї інформації, необхідної для прийняття інвестиційного рішення, за допомогою сучасних електронних засобів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок