Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Мешканець Івано-Франківська виграв приз від ПУМБ online - iPad mini 4G
23 січня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) визначив переможця акції «Подарунки для користувачів ПУМБ online», яка проходила з 15 грудня 2013 р. по 16 січня 2014 р. Ним став мешканець Івано-Франківська, який з 2011 р. є клієнтом ПУМБ. Переможець виграв планшет iPad mini 4G.

Ще десять учасників отримають по 100 гривень на рахунок мобільного телефону.

Для участі в акції необхідно було здійснити через систему «ПУМБ online» на суму більше 50 гривень одну з наступних банківських операцій: перевести гроші на ім'я іншого клієнта ПУМБ, перевести гроші в інший банк, відкрити депозит, сплатити послуги або рахунки, купити квитки на матчі у «Донбас Арені». Переможці були визначені 20 січня 2014 р. за допомогою спеціальної комп’ютерної програми.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок