Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відзначений у трьох номінаціях премії Ukrainian Banker Awards
23 грудня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов до ТОП-3 лідерів одразу в трьох номінаціях всеукраїнського рейтингу Ukrainian Banker Awards, який щорічно проводить діловий тижневик «Інвестгазета» видавництва «Економіка».

За підсумками рейтингу, ПУМБ зайняв 2-е місце в номінації «Кращий роботодавець банківського ринку», 3-е місце в номінації «Кращий аграрний банк» і 3-е місце в номінації «Кращий інтернет-банкінг».

В рамках премії Ukrainian Banker Awards визначаються кращі українські банки і кращі банкіри країни в 15-ти ключових номінаціях. Дослідження проводиться шляхом голосування на сайтах investgazeta.ua і delo.ua, результати якого співвідносяться з результатами опитування підприємців, учасників Українського банківського форуму та експертів інвестиційних компаній.

«Присутність ПУМБ серед лідерів одразу в трьох номінаціях рейтингу доводить високу ефективність роботи всієї нашої команди, і вкотре підтверджує універсальний статус банку. Ми активно розвиваємо всі напрямки роботи з клієнтами, інвестуємо в нові технології і підвищуємо власні корпоративні стандарти», - зазначив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок