Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ почав співпрацю з мережею платіжних терміналів iBox
12 грудня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), піклуючись про комфорт своїх клієнтів, почав співпрацю з найбільшою мережею платіжних терміналів України iBox. З 6 грудня клієнти ПУМБ можуть поповнювати свої карткові рахунки в більш ніж 5850 терміналах iBox, розташованих в 200 містах України.


«Ми націлені на створення комфортних умов співпраці з нашими клієнтами, і в першу чергу ми спираємося на їхні потреби і побажання. Тому ми дали додаткову можливість поповнювати свій картковий рахунок або погасити заборгованість по кредиту за допомогою терміналів iBox в будь-який зручний час для клієнта практично в будь-якому населеному пункті. Це дозволить нашим клієнтам заощадити час на поїздку до відділення банку. Кошти зараховуються на наступний банківський день», - зазначає Володимир Білоус, керівник управління розвитку транзакційного бізнесу ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок