Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ пропонує сезонний кредит для малого та середнього бізнесу
08 листопада 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує підприємствам малого і середнього бізнесу сезонний кредит «Додай обертів до Нового Року!». Це спеціальна акційна пропозиція для галузей роздрібної та оптової торгівлі продуктами харчування, товарів народного споживання, а також виробництва супутніх товарів.

Кредит «Додай обертів до Нового Року!» надається на період сезонної торгівлі - строком до 90 днів у вигляді зручної форми відновлювальної кредитної лінії. За користування кредитною лінією підприємство сплачує лише разову комісію при отриманні кредиту в розмірі до 4,99%. У заставу оформлюються тільки товари в обороті, що спрощує процедуру отримання позики.

«Напередодні новорічних свят у багатьох сферах торгівлі традиційно відбувається сплеск попиту на споживчі товари. Підприємці та торговельні підприємства, як правило, стикаються з проблемою забезпечення достатнього обсягу оборотного капіталу і складського запасу в цей період. Розуміючи дану специфіку торгового бізнесу, ПУМБ пропонує підприємствам малого і середнього бізнесу подбати про сезонне збільшення торгового обороту заздалегідь, скориставшись короткостроковим фінансуванням від ПУМБ на закупівлю товару або погашення кредиторської заборгованості», коментує Олена Рудик, керівник департаменту по роботі з малим та середнім бізнесом ПУМБ.

Термін дії акції та подачі заявки в банк для оформлення кредиту - з 1 листопада по 1 грудня 2013 року.
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок