Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ оновлює платіжні картки для корпоративних клієнтів
23 вересня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) завершив реорганізацію продуктового ряду карт для корпоративних клієнтів. Так, з 5 вересня 2013 року ПУМБ емітує корпоративним клієнтам принципово новий продукт − платіжні картки класу Business, визнані в усьому світі як надійний і зручний інструмент для розрахунків та управління фінансовими потоками підприємства.

Відносно корпоративних клієнтів ПУМБ відмовився від роздрібної платформи карт (Unembossed, Classic, Gold тощо) і пропонує оформити карти нової лінійки:

  • Standard − ці картки в якості платіжного засобу підходять починаючим підприємцям або для рядових співробітників підприємств;
  • Status − карти цього рівня будуть затребувані менеджментом середньої ланки підприємств та приватними підприємцями;
  • Premium − призначені для управлінців вищої ланки і приватних підприємців з великим оборотом по рахунку.

Нові карти класу Business максимально відповідають очікуванням корпоративних клієнтів щодо функціоналу і статусу, дозволяють оплачувати господарські, представницькі і відрядні витрати і при цьому економити кошти за рахунок участі в програмах лояльності та отримання знижок від міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard. Всі карти − чіпові, а це означає − кошти клієнтів максимально захищені від шахрайства. Будь карткою можна розрахуватися за кордоном або зняти кошти у валюті країни перебування незалежно від валюти рахунку, до якого карта випущена. Клієнт може контролювати всі витрати свого підприємства завдяки специфіці роботи карткового рахунку ПУМБ: до одного карткового рахунку можна відкрити необмежену кількість карт і самостійно регулювати індивідуальні ліміти витрат по них. Ще одним значущим кроком назустріч клієнтові стала відмова від встановлення гарантійних лімітів за картковим рахунком.

«ПУМБ реалізовує серію ініціатив, які дозволять нам зробити справжній прорив в обслуговуванні корпоративних клієнтів. Ми підвищуємо зручність користування корпоративною карткою, як одним з флагманських продуктів, за рахунок більш гнучкої тарифної політики, розширення функціоналу банкоматів та забезпечення доступу до інструмента управління фінансами підприємства − сервісу інтернет-банкінгу «ПУМБ online корпоративний», − розповідає Олексій Волчков, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ.

ПУМБ один з небагатьох банків, який пропонує послугу емісії брендованих корпоративних карт. Перші брендовані карти ПУМБ випустив для компанії «Сигма Україна».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок